Regulamin dla klientów indywidualnych

1 Oferta na stronie Panwoda.pl jest skierowana wyłącznie dla klientów indywidualnych .


2 Wodę dostarczamy własnym transportem tylko we Wrocławiu i do okolicznych miejscowości przyległych do miasta, zobacz mapę bezpłatnej dostawy w określonej w poszczególna dni tygodnia .


3 Firmy i instytucje obowiązują propozycje cenowe ustalone poprzez mail dla każdego podmiotu osobno.


4 Zgłoszenia zapotrzebowania wody przyjmujemy telefonicznie: 713115412 w godzinach 8-16 lub sms: 502540711 -24h lub poprzez wiadomość mail : biuro@panwoda.pl .


5 Bezpłatne dostawy realizowane są określonych dniach w godzinach popołudniowych od 13-22-(do ostatniego klienta) tylko raz w tygodni na każdej dzielnicy w regularnym cyklu. Każda dzielnica w określony dzień i przybliżoną godzinę dostawy. Zobacz na Mapie bezpłatnej dostawy.


6 Dostawy w godzinach 8-14 realizowane są tylko po ustaleniu telefonicznym.


7 Istnieje możliwości odbioru wody lub napoi osobiście na magazynie We Wrocławiu na ul. Karwińska 11 (8-15).


8 W okresie wiosna -lato-jesień lub w przypadku gdy adres dostawy znajduje się na 2-gim lub wyższym piętrze lub gdy nie ma możliwości bezpośredniego dojazdu ( szlabany ,słupki grodzące brak miejsca postojowego ) pod wskazany adres dostarczamy maksymalnie 2 produkty do 50 kg zgodnie z zasadą dwóch rąk.


9 Dostawca nie dzwoni ani nie odbiera telefonu podczas prowadzenia auta gdyż jest to nie zgodne z zasadami ruchu drogowego .


10 W przypadku dnia wolnego ustawowo od pracy wypadającego w tygodniu nie odrabiamy i nie rozwozimy produktów .


11 Transportery z butelkami do wody w opakowaniu szklanym zwrotnym są własnością firmy Master ( Panwoda.pl) ,które można wydzierżawić za pomocą opłacenia określonej kaucji. W przypadku rezygnacji lub zmiany firmy dostarczającej wodę obowiązkowo trzeba zwrócić transportery.


12  Producent wody Cyranka informuję, że butelki należy oddawać bez nakrętek.


13  Dostawa dodatkowa w inny dzień niż bezpłatny dzień dostawy, możliwy jest tylko po ustaleniu telefonicznym z biurem 71 311 54 12. Koszt usługi kurierskiej 20,00zł za dostawę.